Угода користувача

Основні поняття

Відвідувач Сайту – особа, яка прийшла на сайт https://www.sport-tovary.com.ua без мети розміщення Замовлення.

Користувач — фізична особа, відвідувач Сайту, який приймає умови користувальницької угоди та бажає розмістити Замовлення на сайті https://www.sport-tovary.com.ua.

Покупець — Користувач, який розмістив Замовлення на сайті https://www.sport-tovary.com.ua для придбання товару для особистих потреб.

Інтернет-магазин — Інтернет-сайт, розташований у мережі інтернет за адресою https://www.sport-tovary.com.ua, де представлені Товари, які пропонує Продавець для придбання, а також умови оплати та доставки Товарів Покупцям.

Сайт - https://www.sport-tovary.com.ua.

Товар — товари, представлені на продаж на Сайті Продавця.

Замовлення - належним чином оформлений запит Покупця на придбання та доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, вибраних на Сайті.

1. Загальні положення

1.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою https://www.sport-tovary.com.ua.

1.2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, наведеними нижче (далі – Умови продажу товарів). У разі незгоди Користувач зобов'язаний негайно припинити користування сервісом та залишити сайт https://www.sport-tovary.com.ua.

1.3. Ці Умови продажу товарів, а також інформація про Товар, представлений на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без попередження Користувача/Покупця. Нова редакція Умов набирає чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.

1.5. Угода користувача (далі – Угода) набирає чинності з моменту відправки Покупцю Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефонами, зазначеними на Сайті.

Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцю касового чи товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату товару.

Повідомляючи Продавцю свій e-mail та номер телефону, Відвідувач Сайту/Користувач/Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, які залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Відвідувачами Сайту/Користувачами/Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутні та діючі акції та інші заходи Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань Покупцем у рамках цієї Публічної оферти.

2. Предмет угоди

2.1. Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві набувати для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов'язаних із провадженням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://www.sport-tovary.com.ua.

2.2. Ця Угода поширюється на всі види Товарів та послуг, представлених на Сайті, доки такі пропозиції з описом є в каталозі Інтернет-магазину.

3. Реєстрація на сайті

3.1. Реєстрація на сайті здійснюється за допомогою вікна «Реєстрація» за посиланням у верхньому лівому кутку сайту.

3.2. Реєстрація на Сайті не обов'язкова для оформлення Замовлення.

3.3. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, яку надає Користувач при реєстрації.

3.4. Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін та пароль, вказані Користувачем під час реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіну та паролю або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, надіславши відповідний електронний лист на адресу: info@sport-tovary.com.ua

3.5. Спілкування Користувача/Покупця з операторами Call-центру/менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі та комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також погроз та шантажу, незалежно від того, в якому вигляді та кому вони були адресовані.

4. Товар та порядок здійснення покупки

4.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, що представлені на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є ??простими ілюстраціями щодо нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супровідні Товар опису/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації щодо Товару Покупець може звернутись до Call-центру.

4.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом надсилання відповідного електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем під час реєстрації (або дзвінком оператора Call-центру Продавця).

4.3. Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей, що спричинило неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.4. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом направлення електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем під час реєстрації, або за телефоном. Менеджер, який обслуговує це Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця та часу, необхідного для обробки та доставки Замовлення.

4.5. Очікувана дата передачі Замовлення до Служби доставки повідомляється Покупцю менеджером, який обслуговує Замовлення, електронною поштою або при контрольному дзвінку Покупцю.
Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку у разі наявності об'єктивних, на думку Продавця, причин.

5. Доставка замовлення

5.1. Товар доставляється кур'єром, транспортною службою доставки або шляхом самовивезення зі складу за адресою м.Харків, вул. Сухумська 24. Способи доставки Товарів вказані на Сайті у розділі «Доставка товару» за адресою https://www.sport-tovary.com.ua/delivery.html. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем із оператором Call-центру під час підтвердження замовлення.

5.2. Територія доставки Товарів представлених на Сайті обмежена межами України.

5.3. Затримки в доставці можливі через непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.4. При доставці Замовлення вручається Покупцю або третій особі, зазначеній у Замовленні як одержувач (далі Покупець та третя особа іменуються «Одержувач»). При неможливості отримання Замовлення, сплаченого за допомогою готівкового розрахунку, зазначеними вище особами, Замовлення може бути вручене особі, якій може надати відомості про Замовлення ( номер відправлення та/або ПІБ Одержувача ), а також сплатити вартість замовлення в повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення.

5.5. Ризик випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення та проставлення Одержувачем Замовлення підпису у документах, що підтверджують доставку Замовлення.

5.6. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки та вказується на Сайті на останньому етапі оформлення Замовлення.

5.7. Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним у момент отримання Покупцем відправлення.

Порядок доставки та розкриття Відправлень, що містять товар, визначається чинними правилами транспортних служб.

5.8. При прийнятті Замовлення від кур'єра Отримувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару. У разі відсутності претензій до доставленого Товару Одержувач оплачує Замовлення.

5.9. Уточнити дату, час та за необхідності маршрут доставки можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення.

5.10. Користувач розуміє та погоджується з тим, що:
здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною товару, що купується Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару та здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійних зобов'язань Продавця. У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає змоги здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару шляхом виїзду до Покупця та не передбачає повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такий відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

6. Оплата товару

6.1. Ціна товару вказується у гривнях.

6.1.1. Сума замовлення складається із вартості замовлених товарів.

6.2. Ціна товару вказується на сайті. У разі неправильної вказівки ціни замовленого Покупцем Товару Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем, цей Замовлення вважається анульованим.

6.3. Ціна товару на сайті може бути змінена продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміни не підлягає.

6.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем готівкою при отриманні Замовлення у сумі, що відповідає сумі Замовлення, вказаній на Сайті з урахуванням знижок.

6.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок та умови нарахування вказані на Сайті та можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

7. Повернення товару та коштів

7.1. Повернення Товару здійснюється відповідно до Умов повернення:

Повернення товару належної якості можливе лише за умови збереження його споживчих властивостей та товарного вигляду (відсутність слідів експлуатації, наявність оригінальної та непошкодженої упаковки).

Повернення здійснюється на підставі заповненої та підписаної заяви на повернення.

Термін повернення коштів встановлено відповідно до Правил продажу товарів на замовлення та поза офісними або торговельними приміщеннями (Наказ Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 року №103) та становить до 30 календарних днів, рахуючи від дати отримання Продавцем заповненої Покупцем оригіналу заяви на повернення товару, що прямує разом із товаром.

Товар зі шлюбом/невірною комплектацією (товар, який ви не замовляли, або не відповідає замовленому) має бути повернутий нам в оригінальній упаковці.

У разі повернення товару неналежної якості, ми беремо на себе витрати на пересилання товару назад нам. Для цього необхідно надати чек за пересилання, прикріплений до заповненої заяви на повернення Товару.

 Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, за винятком дня купівлі, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та поверненню.

7.2. Повернення Товару належної якості

7.2.1. Повернення Товару належної якості можливе у разі, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережено розрахунковий документ, виданий Покупцю разом із проданим товаром.

7.2.2. У разі відмови Покупця від Товару згідно з п.7.2.1. Продавець повертає йому вартість поверненого Товару протягом 30 днів з дати надходження поверненого Товару на склад Продавця разом із заповненою Покупцем заявою на повернення. Повернення коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній у Замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта, ідентифікаційного коду та квитанції про оплату Товару, за який повертаються кошти. У випадку, якщо Покупець у Замовленні вказав неправильні дані або не надав для повернення коштів усі документи, перелічені вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцю у поверненні коштів.

7.2.3. Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди та вимагати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов'язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 30 днів від дня повернення Товару.

7.3. Повернення Товару неналежної якості:

7.3.1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар має відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неякісності або дисфункції Товару.

7.3.2. Зовнішній вигляд та комплектність Товару, а також комплектність всього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем у момент доставки Товару.

7.3.3. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.3.4. Якщо Покупцеві було передано Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 "Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості" Закону України "Про захист прав споживачів".

7.3.5. Вимоги щодо повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України „Про захист прав споживачів”).

7.4. Повернення коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару готівкою, банківським переказом чи іншим, обумовленим із Продавцем способом.

7.5. Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником та вказується у гарантійному талоні. Покупець забезпечує належне застосування, використання товарів упродовж гарантійного терміну.

Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб або непереборної сили.

8. Відповідальність

8.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

8.2. Продавець не несе відповідальності за зміст та функціонування зовнішніх сайтів, які не є сайтами Інтернет-магазину https://www.sport-tovary.com.ua.

9. Конфіденційність та захист інформації

9.1. Персональні дані Користувача/Покупця опрацьовується відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року № 2297-VI «Про захист персональних даних».

Персональні дані Покупців зберігаються у базі даних Продавця за адресою вул.Сухумська 24, м. Харків. Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що діють у сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин реклами. Термін зберігання та обробки персональних даних становить 5 років.

9.2. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, адресу електронної пошти, номер контактного телефону та пароль для доступу до Сайту.

9.3. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їхню обробку Продавцем, у тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.

9.4. Продавець використовує персональні дані Користувача/Покупця:

    для реєстрації Користувача на Сайті;
    для виконання своїх зобов'язань перед Користувачем/Покупцем;
    для оцінки та аналізу роботи Сайту;
    для визначення переможця в акціях, які проводить Продавець.

9.4.1. Продавець має право надсилати інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту та мобільний телефон Користувача/Покупця за його згодою. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача/Покупця про замовлення та етапи його обробки, надсилаються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

9.5. Продавець має право використовувати технологію «Cookies». “Cookies” не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

9.6. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту https://www.sport-tovary.com.ua. Ця інформація не використовується для встановлення особи відвідувача.

9.7. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті у загальнодоступній формі.

9.8. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем/Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та/або передачі її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657-XII «Про інформації».

10. Додаткові умови

10.1. Продавець має право переуступати або будь-яким іншим способом передавати свої права та обов'язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

10.2. Інтернет-магазин та послуги, що надаються, можуть тимчасово частково або повністю недоступні через проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні чи інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без нього.

10.3. До відносин між Користувачем/Покупцем та Продавцем застосовуються положення законодавства України.

10.4. У разі виникнення запитань та претензій з боку Користувача/Покупця він повинен звернутися до Продавця за телефоном або в інший доступний спосіб. Усі суперечки сторони намагатимуться вирішити шляхом переговорів, при недосягненні угоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

10.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.

preloader